Peja blog

Niezbędnik dla każdego webmastera

Każdy kto prowadzi stronę internetową wie jak trudno zdobyć ruch (dobre pozycje w google) czy cokolwiek sprzedać na swojej witrynie. Pozycjonowanie po tych wszystkich zmianach w algorytmie google stało się bardzo trudne. Dlatego lepiej jest to komuś zlecić, najlepiej profesjonaliście. I tu chciałbym wam przedstawić niezbędnik dla każdego webmastera i marketingowca - SEOclerks. Jest to anglojęzyczny serwis oferujący za nieduże pieniądze wszystko co związane jest z pozycjonowaniem, zdobywaniem ruchu, stronami społecznościowymi typu twitter, facebook, instagram itp.

Znajdziesz tu niemal wszystko, np. usługi SEO:

seo.jpg

 

Możesz kupić śledzących na Twitterze, Instagramie, itp:

social.jpg

 

Wyświetlenia, lajki, komentarze na Youtube:

youtube.jpg

I wiele innych przydatnych rzeczy.

 

Metoda na zarabianie z wykorzystaniem SEOclerks:

 

Na SEOclerks możesz znaleźć wiele ciekawych ofert np za 1-2$ które możesz np. wystawić na Allegro za większe pieniądze i zarabiać niezłą kasę na zwykłym pośrednictwie. Weźmy np. wyświetlenia filmików youtube - kupujesz 2000 wyświetleń HR na Seoclerks za 1$ czyli 3,7 zł w przeliczeniu na nasze a na allegro przed chwilą sprawdziłem 2000 wyświetleń 12,99 zł i pełno kupujących czyli zarabiasz prawie 10 zł na jednej sprzedaży!

. Możesz także odsprzedawać linki z wysokim PageRank, kupujesz za 1$ (3,7 zł) i sprzedajesz na allegro za 10 zł.

Mimo że SEOclerks jest po angielsku, osoba z podstawowym opanowaniem tego języka bez problemu sobie poradzi z kupnem. Wiele wystawionych tam ofert można z powodzeniem odsprzedawać na polskim rynku i to nie tylko na allegro ale na przykład oferować je na różnych forach czy serwisach społecznościowych.

Płatności przyjmowane są w wygodnym systemie Paypal który większość z nas już ma a jeśli nie to można sobie go założyć w 5 minut. Powodzenia

 Odwiedź SEOclerks